Máte problém s výberom,
alebo nájdením produktu?
Zavolajte alebo napíšte.

Tel.: +421 903 317 733
Tel.: +421 904 817 733
Email: obchod@klucky-kovania.sk
V čase: 9:00 - 17:00

O firme

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom dverového kovania, interiérových a bezpečnostných dverí. V súčasnosti máme dve kamenné predajne v Nitre a v Trstenej.

Na základe doterajších skúseností sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobenie na územie celého Slovenska prostredníctvom e-shopu www.klucky-kovania.sk

Kde sme pre Vás pripravili ucelenú ponuku kovania pre všetky typy interiérov od bytu, domu až po namáhané interiéry v kanceláriách, verejných a priemyselných budovách.

Ponúkame kompletný sortiment dverového kovania vrátane súvisiacich produktov. Ako sú napríklad kovanie na sklo, samozatvárače dverí, dverové dorazy, dverové závesy a zadlabávacie zámky a mnoho ďalších doplnkov ku dverám. Všetky produkty ponúkané na našich stránkach sú vyrábané vo vysokej kvalite spracovania. Hlavným cieľom je vytvoriť čo najpriaznivejší pomer kvality a ceny tak, aby naše produkty oslovili a zároveň uspokojili široké spektrum zákazníkov.

Snažíme sa reagovať na najrôznejšie priania zákazníkov najširšou ponukou kvalitného kovania, ako v rôznych povrchových úpravách, cenových reláciách tak i designových riešeniach. Na základe toho sme naše produkty rozdelili do troch kategórií. V kategórii Standard sa nachádzajú najobľúbenejšie a najpredávanejšie kľučky na našom trhu za bezkonkurenčné ceny, čo však nemá vplyv na kvalitu ponúkaných produktov. Kategória plus je určená pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné kľučky za primeranú cenu a zároveň sa chcú odlíšiť od bežného priemeru. Kľučky v kategórii Luxus design sú určené pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú výnimočné produkty vyznačujúce sa nielen svojou kvalitou, ale aj nezameniteľným dizajnom. Nájdete tu kľučky od svetoznámych firiem ako OLIVARI, VALLIaVALLI, dnd, Fusital, Porshe design, ktoré pri vytváraní svojich produktov spolupracujú so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Kúpou kovania zo stránok klučky-kovania.sk sa stanete majiteľmi kvalitného kovania za rozumnú cenu, ktoré sa stane súčasťou Vášho nového interiéru. Vy sa zároveň stanete ďalším z množstva našich spokojných zákazníkov.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x