Máte problém s výberom,
alebo nájdením produktu?
Zavolajte alebo napíšte.

Tel.: +421 903 317 733
Tel.: +421 904 817 733
Email: obchod@klucky-kovania.sk
V čase: 9:00 - 17:00

Doprava

Osobný odber

Osobný odber je možné uskutočniť v jednej z našich prevádzok, ktorých adresy sú uvedené v sekcii Kontakty. Miesto prevádzky vyberiete v sekcii Môj košík/ Potvrdenie objednávky. Pri osobnom odbere za tovar zaplatíte v hotovosti. Pri osobnom odbere nie je účtovaná doprava.

Doprava kuriérskou službou

Dodprava je zabezpečovaná Kuriérom GLS. Tovar k Vám by mal byť doručený najneskôr do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z nášho skladu o čom budete informovaný emailom priamo k vášmu bytu či domu. Pladba za tovar je prostredníctvom dobierky. Doprava je hradená zákazníkom, podľa aktuálneho cenníka.
Cena dopravy je 3,90 €
Za nákup nad 100 € doprava zdarma.

Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy

Zákazník je povinný dôkladne skontrolovať obal zásielky a prevziať iba keď nie je nijako poškodená. V prípade, že obal zásielky je poškodený, je nutné spísať s pracovníkom Slovenskej pošty, alebo vodičom kuriérskej spoločnosti protokol o škode a okamžite po prebratí skontrolovať tovar a v prípade poškodenia tovaru túto skutočnosť oznámiť na email obchod@klucky-kovania.sk. V prípade mechanického poškodenia výrobku v neporušenom obale je toto nutné nahlásiť okamžite do 24 hodín po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie tohoto charakteru nebudú akceptované vzhľadom na reklamačné podmienky prepravcu.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x